אודות

Ramot Real Estate

Ramot Real Estate הוקמה לפני למעלה משני עשורים במטרה לספק ייעוץ נדל"ן באמצעות מומחים. הסוכנות מספקת שירותי נדל"ן מגוונים ובהם סיוע ברכישה ומכירה של נכסים מצוינים ובהם וילות, בתים חד ודו משפחתיים, דירות בבנייני מגורים, דופלקסים ופנטהאוזים באזור צפון ירושלים, בדגש על שכונת רמות. הסוכנות מספקת שירות גם בשכונות מרכז העיר ובפרויקטים ייחודיים נוספים.

הצוות המסור והמקצועי שלנו כולל יועצי נדל"ן, מהנדסים, אדריכלים ומומחים עצמאיים למשכנתאות אשר היו מעורבים בתהליכי ניהול, פיתוח ושיווק נרחבים בשוקי הנדל"ן בארה"ב ובישראל. לקוחות רמות נדל"ן נהנים מהכוונה מקצועית, ליווי ותמיכה צמודה של צוות המשרד ויועצינו הקשובים מנוסים ב'קריאת הלקוחות' ועושים כמיטב יכולתם על מנת להבטיח מתן פתרונות יצירתיים גם לאתגרי נדל"ן מורכבים וחוויה חיובית לאורך כל התהליך.

אנחנו נגרום לזה לקרות!

הניסיון הרב, ההיכרות עם השכונות, עם הקהילות ועם התושבים עצמם מאפשר ליועצי Ramot Real Estate לשלב בין הלקוחות הפוטנציאליים לבין נכסים נבחרים במיקומים יוצאי דופן. הצעות הנדל"ן המגוונות מתאימות במיוחד למשפרי דיור ולמשפחות צומחות. הנכסים המוצעים על ידי הסוכנות נמצאים בסמוך למוקדי העניין המרכזיים והחשובים לקהילה ובהם מוסדות חינוך, בתי כנסת ומרכזים קהילתיים, אזורי מסחר, גינות משחק ועוד. הצוות המנוסה מתמחה באיתור הנכסים המתאימים ללקוח על פי יכולתו וצרכיו האישיים, ועושה כל מאמץ למצוא לכל משפחה את ביתה האידיאלי בתוך הקהילה בה בחרו לחיות.

התרבות העסקית של החברה מבוססת על מוסר עבודה קפדני, סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים, חשיבה יצירתית ויוצאת דופן ושקיפות מרבית. בדרך זו, אנו מבטיחים לספק פתרונות אופטימליים וממוקדים תוך דבקות בלוח הזמנים ובאמצעות המועדון מספקים הרבה יותר.

למועדון 'לדעת יותר'

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, לבחון את היתרונות הרבים של מגורים ברמות ולעבור עם משפחתכם לנכס מושלם.